Звернення менеджерки до Спільноти «Детектора медіа»

Яна Чепурнова, менеджерка Спільноти «Детектора медіа»
Вітаю, друзі  «Детектора медіа»!
Давайте знайомитись! Мене звати Яна. Я ком’юніті-менеджерка «ДМ». Уже 3 роки я працюю в сфері комунікацій та маю досвід організації подій різного рівня: від маленьких заходів на 10 осіб до фестивалів на тисячну аудиторію. Уже не перший рік мене непокоїть вплив дезінформації, фейків, маніпуляцій та олігархів на українські медіа. Реалізувала навіть свій проєкт для студентів та школярів по темі медіаграмотності. Ну і до всього я люблю спілкування з людьми. Мабуть, тому доля мене привела в  «Детектор медіа» та до вас.
Колеги доручили мені серйозну місію — робити все для збільшення спільноти видання та допомагати її членам утілювати всі ідеї та проєкти разом з командою «Детектора медіа». Робимо висновок: без вас створення Спільноти було б неможливим.
Ми з колегами довго планували та продумували, що запропонувати вам, найвідданішим читачам та глядачам, на знак вдячності за фінансову підтримку. Команда «ДМ» неодноразово з’ясовувала в дослідженнях, що українці не знають, хто володіє українськими медіа, що дуже сумно. Найвідоміші українські медіа залежні від фінансів олігархів та мають враховувати їх особисті інтереси у своїй роботі. Незалежні медіа, які прагнуть і дотримуються журналістських стандартів та готують для своїх читачів якісні матеріали, не можуть дозволити собі подібної ситуації, тому шукають шляхи отримання чесних доходів: гранти, донати, рекламодавці. І віднедавна українські медіа почали диверсифікувати доходи та впроваджують членські програми (membership programs).  
Навіть невелика фінансова підтримка кожного з вас — це вже великий вклад для нас і це ознака того, що медіа працює для своєї аудиторії. Ми живемо в такий час, коли потрібно бути пильними та перевіряти всю інформацію, критично мислити та бути об’єктивними у сприйнятті подій довкола, що формують інформаційний простір. Якщо ви читаєте «Детектор медіа», ви великі молодці, а якщо поширюєте наші статті, то вважайте себе амбасадором критичного мислення!
Я знаю, що до Спільноти «ДМ» долучатимуться ті, хто хоче змінити ситуацію в українській журналістиці та на медіаринку. Так, у кожного з нас є великий потенціал, але разом можна досягти набагато більших результатів. Чи не так?
Серед переваг ми пропонуємо членам своєї Спільноти щотижневі розсилки головних новин про медіасферу, Базу знань з корисними ресурсами для розвитку критичного мислення, чат із представниками редакції для обміну ідеями та дружнім спілкуванням, брендований креативний мерч для тих, хто буде членом Спільноти понад пів року, щомісячні онлайн-сесії для обговорення стану українського медіапростору чи резонансних подій з командою «Детектора медіа», а також запрошення на наші спецподії. Охочі члени Спільноти можуть надати своє CV для Бази талантів та знайти стажування чи роботу в медіасфері. 
Для найщедріших членів Спільноти відкриється можливість пропонувати теми та питання для досліджень і безкоштовно публікувати вакансії.
Але підтримати «Детектор медіа» можна і безкоштовно, обравши волонтерський рівень підписки. На цьому рівні підписники братимуть участь у щомісячних сесіях з обговорення актуальних тем та подій, що відбуваються в медіасфері. До того ж ми всім надамо доступ до Бази знань з корисними ресурсами для розширення знань про медіасферу.
У нас є навіть опція приєднання з командою. Тобто, якщо ви бажаєте зробити корпоративну підписку, керівник команди робить запит, а далі я допоможу вам із приєднанням усієї команди до Спільноти.  
Спільнота — це ще одна нова сторінка в історії «Детектора медіа». Ми хочемо, щоб наші читачі теж могли долучитися до нашої роботи та до зрушень на краще в українських медіа. Ці зрушення ми будемо творити спільними зусиллями!