Спільнота «Детектора медіа» щодня більшає!

Минув тиждень, відколи «Детектор медіа» запустив Спільноту. Уже зараз кількість членів перейшла позначку 50. Ми з командою ДМ вже почали виконувати обіцяні переваги перед Спільнотою: щотижневі розсилки, доступ до Бази знань, Бази талантів, чат з представниками редакції...
У чаті ми змогли поспілкуватися з нашими підписниками та познайомитися ближче. Ще раз доводимо, що «Детектор медіа» читають та підтримують люди з різних сфер, що критично мислять та своєю діяльністю роблять вагомий вклад в розвиток суспільства.
Наші читачі різноманітні й дуже відповідальні, тому ми вирішили розповісти про тих, хто вже долучився до Спільноти ДМ.
Наталя Пахайчук, м. Луцьк
«Привіт, я Наталя Пахайчук з Луцька. Працюю по-дорослому в журналістиці останні 10 років, але відчуваю себе в ній з 10 років. Дуже довго працюю в CID Media group, де займаюся розвитком мережі Район.in.ua. На ДМ регулярно підсіла як запрацював дуже цікавий телеграм-канал. В Спільноту долучилася, бо хто як не журналісти, мають фінансувати профільне видання? Це як десятина на церкву має бути! А ще я часто підтримую різні медіа. Тут спрацьовує не тільки журналістська солідарність. На досвіді користувача вивчаю як це працює, що мені подобається, а що – ні. Назбирала список, що не подобається. Коли стає надто багато витрат – відписуюсь і дуже швидко підписуюся на щось нове. Оце «Детектор медіа» якраз вчасно запустили свою спільноту, саме скасувала всі підписки. Але є правило, яке не порушую: на видання, які мені не подобаються цінностями - ні копійки не витрачаю. Бажаю вам успіху!»
Ще одна членкиня Спільноти побажала приховати ім’я з питань безпеки. Чому, читайте у її історії:
«Доброго дня ? Я з окупованої території. Навчаюсь на мирній території на 2-ому курсі магістратури на політолога. Працюю безпосередньо з темами про окуповану територію і маю доступ до інформації звідти, їжджу туди.Цікавлюсь фото та відеозйомками, монтажем. Вивчаю корейську, англійську та кримськотатарську мови. Пишу вірші та прозу, поезію. Є декілька перемог на Всеукраїнських конкурсах наукових робіт, поезії та есе. Цікавлюсь тероризмом, кібербезпекою та контртероризмом. Люблю читати Віктора Франкла, Марка Гудмена, Володимира Єрмоленко та ін. Про «Детектор» чула ще як війна почалась вдома, а почала читати приблизно роки три тому. Подобаються статті, аналітика та подача матеріалу. По той бік території, таких як я не люблять і моніторять. Але це не заважає підтримувати й читати «Детектор», де б я не була».
Олександра Паняк
«Привіт! Мене звуть Олександра, я відповідаю за зв’язки з медіа у комунікаційній компанії Truman. Ми робимо історії наших клієнтів цікавими всьому світові. Крім того, пишаємося власними публічними проєктами. Наприклад, англомовний відеопроєкт Kyiv Not Kiev формує та підтримує позитивний імідж України за кордоном, а арт-проєкт «Наука – це вона» популяризує унікальні здобутки українських науковиць та надихає юних українок обирати STEM-спеціальності попри гендерні упередження. До Truman я працювала піарником у групі компаній «Асканія». Робила комунікаційний супровід українського виробника «Зброяр». Він виробляє снайперські гвинтівки та постачає їх українській армії. Також працювала з найбільшим виробником троянд в Європі «Асканія-Флора» та гірськолижним комплексом «Протасів Яр». Займалася піаром перших осіб та маю гарний досвід у цьому. Я читаю «Детектор медіа» більш як 10 років. Тут працювали мої близькі друзі. Детектор медіа - це маст хев видання у щоденній роботі. Тому дуже тішуся, що ви є і так стрімко розвиваєтеся! Бажаю вам успіхів!»
Єгор Брайлян
«Історик за освітою. Досліджую Британську імперію та глобальну історію. Учасник воркшопу в Оксфорді з глобальної історії. Потім вирішив з науки піти в журналістику. Писав для багатьох медіа про світову політику – «Укрінформ», «Європейська правда», «Лівий берег», «24 канал». Тепер пишу про міжнародне співробітництво в інформагентстві Міноборони АрміяInform. detector.media для мене – це в першу чергу мережа професіоналів. Важливо підтримувати такі проєкти, які формують певні поняття того, чим є сучасна журналістика».
Дарина Шевченко
«Привіт всім! Мене звуть Дарина Шевченко, працюю в журналістиці більше 10 років. Наразі я партнерка в консалтинговій компанії Jnomics, ми допомагаємо медіа в різних країнах від України до Афганістану будувати сталі моделі фінансування та не залежати від зовнішніх стейкхолдерів. Я почала свою кар’єру в медіа з Kyiv Post і от зараз фактично повернулась. Ми запартнерились з командою KP, звільненою власником і будемо створювати новий проєкт. Тому зараз я ще й CEO нового медіа, яке лиш в процесі створення. У цій історії звісно дуже багато викликів, але у нас дуже мотивована команда і ми віримо, що все вийде!»
Анна Горпинич
«Вітаю, я Анна Горпинич, я із Сум. Я є журналісткою та проєктною менеджеркою в громадській організації «Громадський моніторинг України», ми моніторимо використання бюджетних коштів у Сумській області. А у вільний від роботи час я #яжемать двох драконів та іноді волонтерю в різних проєктах. На «Детектор Медіа» я підписана давно, читаю там розбори контенту українських ЗМІ, різні поради та колонки членів команди. Підтримати вирішила тому, що розумію, що якщо не ми вирішуватимемо, що нам читати, то вирішать за нас. Ну іще з думкою про те, що сьогодні я допомагаю, а завтра може сама потребуватиму підтримки й було б круто, щоб якщо це станеться, знайшлись такі люди».
Карина Борзаківська-Балюк
«Вітання!? Мене звати Карина Борзаківська-Балюк, я менеджерка із комунікацій та партнерств Асоціації креативних індустрій України (CIAU) та офіційного представництва міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні. Також як консультантка із комунікацій долучаюсь до соціальних та культурних проєктів. Я вірю в силу комунікацій задля соціальних змін і усвідомлюю наскільки важливі інформаційна гігієна та медіаграмотність для розвитку громадянського суспільства. Саме тому вже понад п’ять років – я віддана читачка «Детектор медіа». Можливо у свій час саме якісна аналітика та дослідження «Детектора» і формувала мої погляди на журналістику та глибше ознайомлювала з українським медіасередовищем. Тож коли дізналась про можливість долучитися до спільноти «Детектора» – без вагань приєдналась. Щиро підтримую команду, яка якісно робить важливу справу. Та і раніше за зручної нагоди радила читати ваші матеріали студентам та ділилась важливими матеріалами із всіма, кому може бути корисно. Такий собі самопроголошений бренд-амбасадор в невеличких колах?? Рада бачити чудових однодумців у спільноті!»
Тарас Жеплінський
«Мене звати Тарас. Я священник. Родом з Львівщини, але зараз проживаю в Києві. 3 роки вивчав соціальну комунікацію за кордоном, у Римі, а віднедавна працюю у пресслужбі УГКЦ. Знайомлюся з медійним середовищем України. Радий бути тут, у спільноті «Детектор медіа». Підтримувати журналістів у їхній праці - один з видів мого служіння ☺».
Ось такі вони, наші мембери Спільноти ДМ, яким наша команда всім висловлює щиру подяку. Обіцяємо, що готуємо для наших читачів тільки якісні та найцікавіші матеріали!
Долучайтеся і ви!